Práce v Digitalu není pro každého. A pro tebe?

Front-End developer/ ka - senior/medior - informační systémy a dlouhodobé projekty

#agile
#pardubice
#onsite

Kdo jsme?

Barák plný šikovných vývojářů, duchem i tělem mladých lidí. Přes 19 let děláme software na zakázku pro větší a velké firmy. Léta vyvíjíme informační systém pro M&M reality nebo pardubickou skupinu BARTH, pracujeme ale také pro Rohlík, Bankovní identitu, Deloitte nebo jihomoravské vodárny. A možná už jsi podepisoval/a nějaké dokumenty přes náš vlastní DigiSign.

O jakou práci by u nás přesně šlo?

Budeš členem BlueTeamu, který dělá hlavně na projektech webových informačních systémů a webových aplikací na míru. Mezi naše klienty patří Autocentrum BARTH, Technistone, MEKRS, IPSOS, Vodárenská akciová společnost nebo třeba Symbio Digital s projekty pro Rohlík, CineStar a Jagermeister.

A konkrétně ty bys měl/a na starost komplexní vývoj webového front-endu. Se svým týmem se budeš starat o FE architekturu, vyvíjet komplexní nové sekce (moduly) i menší funkcionality. Tvými kolegy budou FE a BE vývojáři, UX/UI designéři, Tester a Product Owner, občas budeš spolupracovat také s DevOps.

Vyvíjíme SCRUMově, většinou ve 14 denních sprintech, klienty na to máme naučené. Budeš mít připravené srozumitelné zadání formou akceptačních kritérií, test cases, technických kritérií. Na zadání se můžeš podílet během groomingů, na termínech se domluvíte s kolegy vývojáři (neurčuje je nadřízený).

Jak poznáš, že jsi ten pravý/ ta pravá?

Každý projekt je v jiné fázi zralosti a na každém je práce velmi seniorní i práce pro šikovné a zanícené juniory. Teď hledáme spíše mediory, prostě ty, kdo už si něco odfailovali. Jak jsi na tom ty?

 • Umíš programovat v JavaScriptu a poznal/a jsi nějaký framework jako Vue.js a Nuxt.js, nebo máš zkušenosti s technologiemi jako React, AngularJS a jim podobné

 • Dokážeš stylovat webovou aplikaci - znáš HTML, CSS a některý ze známých frameworků jako Inertia.js, Sass, Bootstrap, Foundation, Tailwind CSS a podobné

 • Potěší, pokud jsi někdy zkoušel/a Webpack, ekosystém Node.js, GIT nebo jiné verzovací nástroje, REST API, automatizované testování (Cypress) a Figma (odkud bereme zadání)

 • Jsi zodpovědný/á, nevedeme tu mikromanagement a nikomu nedýcháme pořád na záda

 • Umíš pracovat v týmu, protože jedině tak vznikají velké věci

 • Jsi etický/á, protože hrajeme fér

 • Těšíš se mezi lidi, protože job je primárně onsite

Proč spolupracovat s Digital Solutions?

Fungujeme lidsky, technologicky, finančně i eticky.

Vyvíjíme v API-driven architektuře. Celý devstack budujeme tak, aby měl co nejlepší developer experience. Vyzkoušíš si práci na menších aplikacích i rozsáhlých informačních systémech. Oba světy řeší jiné problémy, což ti umožní mít větší rozhled.

Vyvíjíme také vlastní sadu FE komponent, na kterých spolupracuje celá firma (říkáme tomu DS UI). Pokud budeš chtít, zapojíš se i do vývoje mobilních aplikací ve Flutteru. A v týmu budeš mít skvělého testera, což je k nezaplacení :-)

Kdo je u nás senior a junior? Není to jen věkem nebo programátorským skillem. Je to hlavně přístupem k práci. Je to přístup dospělého, zodpovědného člověka, na kterého se dá 100% spolehnout? Pak je to senior.

Nástroje, které používáme

 • K dispozici budeš mít IDE Visual Studio Code, WebStorm, verzovat kód budeš v GITu.

 • S kvalitou kódu ti pomůžou nástroje jako Linter nebo Typescript.

 • Každý projekt má Dockerizované prostředí.

 • S buildy aplikace ti pomůže CI, s organizací úkolů JIRA a na práci s kódem využíváme GITLab.

 • A pořád se učíme nové věci, teď třeba websockety, SSO, MFA, prokazatelnost biometrického podpisu a další.

 • Devstack se snažíme držet konzistentní napříč projekty, aby se mezi nimi dalo rozumně přepínat a zároveň nás nebrzdil v inovacích.

Chceme, aby ses u nás cítil/a dobře. Proto máme moderní kanceláře, polohovatelné stoly, každé 2 roky nový notebook, firemní freshbar a výbornou kávu ze soukromé pražírny. Ve volných chvílích si můžeš zajít do našeho fitka, nebo porazit kolegu ve stolním fotbálku, či oblíbené hře třeba na PS5 / Xboxu. Díky firemní kultuře tu vzniká přirozeně mnoho akcí, např. remote-office v Řecku, nebo páteční DnD.

Přes 10 let fungujeme v agilní metodice SCRUM, díky ní a zodpovědnosti každého z nás spolehlivě doručujeme nové funkce a dále se zlepšujeme. Díky tomu dlouhodobě dokončujeme 93 % issues v termínu.

Vždy máš s kým konzultovat / od koho se učit. A budeme rádi, když s něčím přijdeš ty. Pokud to bude mít přínos pro firmu, dostaneš od nás potřebnou podporu.

Snažíme se nestát na místě a pracovat s nejnovějšími technologiemi, protože víme, že bez toho to dnes nejde. Jsme stabilní firma, organicky rosteme, máme dlouhodobé klienty a smysluplné projekty (mrkni na reference).

Budeš mít možnost nastavit si pracovní čas podle sebe (pružná pracovní doba, homeoffice v režimu 3 onsite:2 remote, sickdays). Spolupracovat s námi můžeš na IČO.

A co peníze? Penězi ti zaplatíme


Můžeme Ti dát 60 - 80 000,- měsíčně (pokud jsi borec, umíme to ocenit i vyššími částkami)

… no a taky protože #vDSByChtelPracovatKazdy :-)

Zajímá tě to, nebo jen koketuješ s myšlenkou na změnu? Přijď se nezávazně podívat.

Domluv se s Lůcou

„Já to mám takový speciální. Mě napoprvý do Digitalu nevzali. Moc jsem toho neuměl. Teď, po třech letech, ale umím víc, než bývalí kolegové.“

Luky
Lukáš
Senior FE developer

Každého potěší něco jiného. Jinde tomu říkají benefity

Příjemné prostředí

slunné a prostorné kanceláře, polohovací stoly, psací zdi, parkování hned u baráku, byt na odpočinek i party

Jídlo a pití

společné mňam snídaně každý třetí pátek, káva z Putovní pražírny, kultovní restaurace pana Kohoutka za rohem a další dobré jídlo do 5 minut, Čtvrteční pifko

Pohyb a „kluby“

naše fit.KO o patro výš, letní fotbal, schody v baráku pro snaživce, Dračí doupě, občasná kytarová band.

Peníze navíc

příspěvek na polepené auto, počítač, nebo třeba pomoc s přestěhováním

Vzdělávací akce

jezdíme na konference, organizujeme PHP srazy, a pravidelně mezi sebou sdílíme know-how během pátečních zájmovek. Krnět u nás nebudeš!

Pochopení pro děti

v bytě máme dětský koutek, na jedno odpoledne v týdnu chodí hlídací paní, ať si můžete v klidu nakoupit něco oběhnout, nebo prostě odfrknout

Každého potěší něco jiného. Jinde tomu říkají benefity
Každého potěší něco jiného. Jinde tomu říkají benefity
Každého potěší něco jiného. Jinde tomu říkají benefity
Každého potěší něco jiného. Jinde tomu říkají benefity
Každého potěší něco jiného. Jinde tomu říkají benefity
Každého potěší něco jiného. Jinde tomu říkají benefity
Každého potěší něco jiného. Jinde tomu říkají benefity
Každého potěší něco jiného. Jinde tomu říkají benefity
Každého potěší něco jiného. Jinde tomu říkají benefity

Jak to u nás chodí

Tym stredobot

Tým je u nás středobodem. Má plnou důvěru a taky zodpovědnost, společnou a nerozdílnou. Sám si organizuje 14 denní sprinty, dává závazky, prezentuje klientovi… I dovolenou si domlouvá tým mezi sebou.

Hodnota prace

Zaměřujeme se na hodnotu práce. Klienty naše práce stojí miliony a my jim chceme tuto investici mnohonásobně vrátit. Nevymýšlíme blbůstky a libůstky jen na efekt. A umíme klientům říct, „toto nedoporučujeme dělat, protože …“

Zpetna vazba

Dáváme si častou a rychlou zpětnou vazbu. Ano, někdy to i bolí. Ale posouvá to věci kupředu a celkově tvoří čistou atmosféru. Fungujeme tak k sobě, kolegům, externistům, dodavatelům i klientům. Bereme to jako součást pracovní náplně.

Chceš se podívat blíže do zákulisí Digitalu?

Koukni se tady

S kým se potkáš, než začneme spolupracovat

Adam

Adam

Frontend Developer a jeho tým

Kluci si tě proklepnou a odpoví na všechno, na co se zeptáš. No bullshit, vždyť spolu budete pracovat

Hans

Hans

CTO

S Hansem to finálně odladíš, podepíšeš přes DigiSign a můžeš začít. Klidně hned, jsme agilní :-)

Lůca

Lůca

Stará se nám o kolegy

S Lůcou se potkáš u nás, nebo třeba v kavárně

‭+420 775 300 500 lucie.malkova@digital.cz
Přilož přílohu, klidně i víc.
Max. 8MB a 8 souborů
P.S. Co nám pošleš, zůstane mezi námi. Slibujeme.